WSPIERAJMY WOLNOŚĆ,
PAŃSTWO PRAWA
I POLSKĘ W UNII EUROPEJSKIEJ

WSPIERAJMY WOLNOŚĆ, PAŃSTWO PRAWA I POLSKĘ W UNII EUROPEJSKIEJ

Fundacja Wolności Gospodarczej od 2021 roku wsparła finansowo już ponad 50 wartościowych inicjatyw, w takich obszarach jak wolność gospodarcza, praworządność, liberalizm, edukacja ekonomiczna czy wprowadzenie euro w Polsce.
Nasze granty trafiły m.in. do:

 

Każdy z nas może zaangażować się w budowanie społeczeństwa obywatelskiego i Polski zamożnej, otwartej i praworządnej, w której mieszkańcy korzystają z wysokiego poziomu wolności gospodarczej i innych wolności indywidualnych.

Jak możesz się zaangażować?

Przekaż darowiznę na cele statutowe Fundacji Wolności Gospodarczej: wspieraj wolność, państwo prawa, wzmacnianie pozycji Polski w UE i organizacje partnerskie FWG.

Dokonaj wpłaty z dopiskiem „darowizna na cele statutowe” na rachunek bankowy 30 1090 1056 0000 0001 4831 7840 (w Santander Bank Polska S.A.) lub napisz na kontakt@wolnagospodarka.pl w celu uzgodnienia szczegółów wsparcia lub umowy darowizny.

Obserwuj kanały Fundacji Wolności Gospodarczej
w mediach społecznościowych, promuj i komentuj nasze treści, aby zwiększyć ich zasięgi i siłę oddziaływania.
Obserwuj kanały kampanii KursNaEuro.pl
w mediach społecznościowych, promuj i komentuj nasze treści, aby zwiększyć ich zasięgi i siłę oddziaływania.

Wybierz organizacje z listy partnerów FWG bliskie Twoim wartościom, wspieraj je i promuj ich treści.

Napisz do nas, jeśli masz pomysł na realizację projektu, który wpisuje się w wartości fundacji i wspiera wolny rynek, liberalizm gospodarczy, demokratyczne państwo prawa, silniejszą Polskę w Unii Europejskiej oraz w strefie euro.

Wyślij do nas swoje CV, jeśli widzisz obszar, gdzie mógłbyś się bezpośrednio zaangażować na adres rekrutacja@wolnagospodarka.pl. Przekaż FWG swój czas w ramach wolontariatu albo porozmawiaj o możliwościach pracy w fundacji.

Dziel się analizami, ciekawymi artykułami, informacjami o projektach FWG i naszych organizacji partnerskich ze swoimi bliskimi oraz przekonuj ich do wspierania wolności gospodarczej, praworządności i liberalnych wartości.

Weź udział w najbliższych wyborach i nie bądź bierny.

Jesteś przedsiębiorcą? Przeczytaj przedwyborczy apel do przedsiębiorców, który wystosował twórca FWG i właściciel firmy Press Glass Arkadiusz Muś.

Chcesz z nami porozmawiać o tym jak wesprzeć Fundację Wolności Gospodarczej i organizacje partnerskie FWG?